Paslaugos

Padangų montavimas / balansavimas €20 – €40

Padangų remontas:

  • Kamerų klijavimas
  • Padangų hermetinimas
  • Šiukšlių pašalinimas

Tvarkingos padangos – saugumas. Jos ypatingai svarbios tiek vasarą, tik žiemą. Tai yra viena iš dažniausiai keičiamų automobilių detalių – atsitikus nelaimingam atsitikimui, arba joms tiesiog susidėvėjus, tačiau kai kurias padangas keisti nebūtina, užtenka jas paremontuoti. Mūsų specialistai tai padarys atsakingai ir kokybiškai!

Ratlankių plovimas:

  • Diskų (ratlankių) cheminis valymas (vnt 1 ) – 5.00
  • Kelio apnašų, druskų, bitumų valymas nuo ratlankių, diskų (vnt 1) – 5.00

Daug važinėjantiems ir tausojantiems savo automobilio ratlankius, patartumėme juos prižiūrėti. Pastebėjus susikaupusias apnašas, nedelsiant pasirūpinti specialiu jų valymu, nes jos gali būti ne tik pavojingos, bet ilgiau užsibuvusios ir labai sunkiai pasišalina, tuo gadindamos ratlankių paviršių. Net ir nedidelis ratlankio kampučiuose susikaupusių apnašų kiekis, nevalomas pasklinda per visą ratlankio paviršių. Įvairios kelio apnašos, bitumai druskos, stabdžių kaladėlių ir stabdžių diskų apnašos, sudaro šiurkštų paviršių, kuris šampūnu nenuplaunamos. “Padangų visatos” meistrai naudoja profesionaliausias ratlankių valymo priemones.

Padangų saugojimo paslauga – €20

“Padangų visatoje” saugojimo paslaugos atliekamos padangas kraunant į specialius stelažus. Pas mus padangos yra laikomos pakankamai šiltoje patalpoje, be tiesioginių saulės spindulių. Padangų saugojimo paslauga turi daug privalumų: Jums nereikės rūpintis jų transportavimu; būsite ramūs ir taupysite laiką – Jūsų ratai ne tik bus paruošti keitimui, kai tik Jūs to pageidausite, bet taip pat neužims papildomos vietos namuose. (Jau nekalbant apie tai kad jomis bus puikiai pasirūpinta!)

*** Dėl platesnės informacijos ar norėdami sužinoti konkrečią kainą – susisiekite telefonu: +37063554322

Lauksime Jūsų skambučių!